ПОСЛУГИ

На сьогоднішній день лідируючі позиції у галузі виробництва препаратів для хімпідготовки металів перед забарвленням займає німецька компанія ALUFINISH.

Для підготовки сирого алюмінію під фарбування ми зупинили свій вибір на інноваційній технології безхромової пасивації ENVIROX NR – схвалено QUALICOAT та GSB

ENVIROX NR ЦЕ:

  • Очищення та травлення поверхні в одному циклі.
  • Низькотемпературні препарати.
  • Титановий пасиватор замінив токсичний хром.
  • Просте та не дороге очищення стічних вод.
  • Автоматизація процесу.

АВТОМАТИЧНЕ УСТАТКУВАННЯ СТРУМЕНЕВОЇ ОБРОБКИ модель АУСО-5чпу

Призначення: використовуючи хімічний метод підготовки поверхні за технологією безхромової пасивації ENVIROX NR, формувати на алюмінієвій поверхні конверсійний шар і тим самим сприяти не тільки одержанню високих фізико-механічних властивостей порошкового покриття, а й одержанню високих захисних антикорозійних властивостей.
Вироби (здебільшого алюмінієвий профіль) розкладаються горизонтально на підставках під контуром струменевого обливу. Контур є рядом послідовно розташованих горизонтальних труб-гребінок з форсунками, що охоплюють всю площину з профілями. При цьому смолоскипи розпилення рідини перекривають одна одну. Під час обробки весь агрегат переміщається вздовж профілю по напрямних з постійною заданою швидкістю, яка залежить від технологічного циклу і технічних характеристик агрегату.