ОБЛАДНАННЯ

Камера напилення – це конструкція, в якій відбувається напилення порошкових фарб на попередньо підготовлену поверхню виробу, що фарбується. Принцип роботи полягає в тому, що вентилятор створює оптимальне розрідження повітря, яке перешкоджає поширенню порошкової суспензії в цех і в той же час не здуває порошок з виробу. Частки порошку, що не осіли на виріб, потрапляють в блок, де за допомогою фільтрів порошок відокремлюється від повітря. Порошок збирається в накопичувальній ємності, а очищене повітря повертається до цеху.

Залежно від виконання, камери мають один або два напилювальні пости. Вибір камери залежить від виду деталей, що фарбуються, характеру та задач виробництва, конструкції транспортної системи, тощо.

Як правило, фільтруючими елементами камери напилення є картриджні фільтри. Площа поверхні фільтруючого матеріалу розраховується за продуктивністю вентиляторів та робочим об’ємом камери.

Основні вузли камери напилення з картриджними фільтрами:

• фарбувальна кабіна;
• блок змінних фільтруючих елементів;
• система імпульсного продування фільтрів;
• комплект вентиляторів;
• місткість для збору порошку;

ДВОСПОСТОВА ПРОХІДНА КАМЕРА НАПИЛЕННЯ

Камери даного типу використовуються в основному для напилення на умовно плоскі вироби, профільні вироби, листові вироби, дрібноштучні вироби. Продуктивність напилення досягається за рахунок двопостової системи – два оператори стаціонарно розташовані валетним чином один навпроти одного – кожен напилює на свій бік виробу. Подача порошку може відбуватися як із різних баків, так і з одного загального. Опціонально можливе автоматичне повернення порошку в єдиний бак – так звана рекуперація порошку. Однак таке повернення можна застосовувати за одноколірної системи напилення. Якщо застосовувати різні кольори порошків, то дуже велика ймовірність попадання темних частинок у світлі або навпаки, що веде до відбраковування фарбування.

При автоматизації процесу напилення можлива заміна операторів на роботи-маніпулятори з установкою кількох автоматичних стволів напилювання.

Також для прискорення процесу напилення можливе застосування автоматичного протягування виробів через камеру напилення.

АВТОМАТИЧНА МОНОРЕЙКОВА ПРОТЯЖКА

Призначена для автоматичного переміщення деталей під час напилення в двопостовій камері порошкового фарбування.

  • підвищує якість напилення;
  • збільшує продуктивність;
  • полегшує працю робочого персоналу;
  • регульована швидкість протяжки від 0 до 2 метрів за хвилину.

КАМЕРА НАПИЛЕННЯ "КІМНАТНОГО ТИПУ"

Також для прискорення процесу напилення можливе застосування автоматичного протягування виробів через камеру напилення.

Це універсальна камера напилення закритого типу із системою нижнього забору повітря. Один або кілька операторів, обходячи виріб зі всіх сторін, напилюють фарбу. Ця камера дозволяє напилювати як на великогабаритні вироби, так і будь-які профілі, дрібні деталі, листи, тощо. Лінійні канали підлоги під’єднані до витяжних систем з картриджними фільтрами. Спосіб очищення фільтрів – пневмоудар. Зібрана фарба накопичується у спеціальній ємності під фільтрами.

Кількість фільтрів, потужність вентиляторів, схему розташування каналів забору повітря, габарити камери розраховуються індивідуально під ваш проект

Крім того, ми розробляємо та виготовляємо:

  • закриті універсальні камери типу “аспіраційна стінка”;
  • камери з вбудованими системами нанесення порошку;
  • відкриті однопостові камери.