ОБЛАДНАННЯ

Призначені для переміщення виробів по всіх етапах технологічного циклу порошкового фарбування. Забезпечують високу продуктивність із можливістю автоматизації процесу фарбування. Також виключають важку фізичну працю персоналу під час переміщення виробів по цеху. Є необхідною умовою для організації будь-якого сучасного цеху порошкового фарбування.

Можлива організація транспорту як у підлоговому виконанні, так і з повітряно-рейковим переміщенням. Визначення варіанта виконання залежить від прив’язки до виробничих площ і особливостей виробів, що фарбуються.

Найбільш зручним є повітряно-рейкове виконання транспортних ліній. На металевому силовому каркасі підвішуються рухомі вздовж усього цеху каретки, що складаються з декількох напрямних рейок. У кожній з таких напрямних на роликах переміщується траверс для підвіски виробів. Таким чином, вся каретка, з навішеними на траверси виробами, переміщається із зони навішування до камери напилення та по одній траверсі подається до камери напилення. Після почергового проходження процесу напилення всі траверси знову завантажуються на каретку і переміщуються та завантажуються до печі полімеризації. Після закінчення процесу полімеризації у зворотному порядку знову завантажуються на каретку і переміщуються в зону остигання, зняття та упаковки. Дане виконання транспортної лінії забезпечує циклічно безперервну роботу фарбувальної ділянки з високою продуктивністю. За потреби весь процес може бути повністю автоматизований.

ТУПИКОВА СХЕМА ТРАНСОРТНОЇ СИСТЕМИ

Тупикова схема – одностороння – піч полімеризації та камера напилення мають вхід для завантаження виробів лише з однієї сторони. Дуже компактна схема розташування та підходить для більшості малих та середніх підприємств.

ПРОХІДНА СХЕМА ТРАНСОРТНОЇ СИСТЕМИ

Прохідна схема – двостороння – вироби можуть завантажуватись з обох сторін печі полімеризації та камери напилення. Кожна зі сторін транспортної системи може використовуватись як незалежна (як дві тупикові), або як загальна система з загрузкою з одного боку та вивантаженням на інший бік, що дозволяє створити непереривний шаговий рух виробів (ручний конвеєр).